Nasz Zespół

O nas

Sławomir Kuśmierz
Wspólnik/Kierownik Działu Serwisu

slawek@xsystem.com.pl

Marcin Wilk
Wspólnik/Kierownik Działu Wdrożeń

marcin@xsystem.com.pl

Konrad Benduch
Koordynator Działu Wsparcia/Starszy specjalista IT

konrad@xsystem.com.pl

Cezary Gospodarek
Specjalista IT/Dział Wsparcia/Oddział Częstochowa

cezary@xsystem.com.pl

Janusz Chmielewski
Kierownik Działu Farmacji

janusz@xsystem.com.pl

Kaja Sołtysik
Młodsza specjalistka do spraw dokumentacji

kaja@xsystem.com.pl

Aleksandra Florczyk
Specjalistka do spraw Klienta

ola@xsystem.com.pl

Beata Grzesiak
Specjalista do spraw Klienta/Oddział Gdańsk

beata@xsystem.com.pl

Maciej Marek
Specjalista IT/Dział Wsparcia/Oddział Szczecin

maciej@xsystem.com.pl

Zamknij Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Pliki cookies możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.